Over Ons

Over Ons

Bij het bezoeken van evenementen merkten wij op dat bezoekers altijd toeschouwers zijn in plaats van volledig te worden ondergedompeld in de ervaring, altijd slechts effecten aanschouwend maar nooit echt deel ervan zijn. Zodoende, werd in 2013 CrowdLED geboren.

Met een team van muziekexperts, ondernemers en technici vormden we een winnend team en lukte het ons om een van de grootst mogelijke podiumeffecten te creëren met de hulp van een simpel component: de menigte.

Sinds dit moment zijn we snel uitgebreid en wereldwijd actief geworden. Het hoofdkantoor bevindt zich in Nederland, de grootste exporteur in de Entertainment sector, terwijl onze magazijnen en productielocaties zich over de gehele wereld bevinden. Met onze geoptimaliseerde productieprocessen kunnen we aan iedereen leveren, waar dan ook.

CrowdLED is het summum van een planetair bedrijf. Voor ons is het zeker een kleine wereld, aangezien wij duizenden bedrukte polsbanden kunnen leveren waar ter wereld dan ook, binnen een week. Wanneer u met ons werkt, kan de CrowdLED medewerker waarmee u spreekt zich in ieder van onze kantoren over de hele wereld bevinden. Dit alles om ervoor te zorgen dat uw berichten worden gelezen door de juiste mensen zo snel als mogelijk.

Het CrowdLED team

Paul
Algemeen Directeur paul@crowdled.net

Lennart
Sales en Support manager lennart@crowdled.net

Tobias
Sales en Support tobias@crowdled.net

Nick
Sales en Support nick@crowdled.net

Sophie
Creatief Directeur sophie@crowdled.net

Lily
Hoofd productie lily@crowdled.net

Duccan
Hoofdingenieur

Vacature
Zie onze carriere pagina om meer te weten te komen over onze vacatures en stages

 

medal

Ervaring

We hebben gewerkt op locaties
van elke omvang

box

Tijdig

Wij leveren al onze producten steeds op tijd!

target

Professioneel

Wij begeleiden u bij elke stap!

Bent u klaar om uw evenement naar een hoger niveau te tillen?
Neem nu contact met ons op voor een Gratis Offerte!
Vraag een offerte aan